Dom z psem to miejsce, gdzie ludzie są przyjaźni, radośni i weseli. Psy wnoszą do naszego życia mnóstwo radości. Warto jednak w odpowiedni sposób zadbać o swojego pupila. Jak to zrobić?

Odpowiedni dobór zabawek

Psom trzeba zapewnić nie tylko porcję odpowiedniego ruchu codziennie, ale również dużo zabawy. Jeżeli sami nie macie czasu na takie coś, to dostarczcie psu chociaż odpowiednie zabawki. Dzięki temu psiak będzie mógł sam się pobawić. A Wy jak znajdziecie czas będziecie mogli do niego dołączyć. Psy uwielbiają hałasujące zabawki. Może nie wszystkim one odpowiadają, ale dzięki nim pies ma okazje się wyszaleć. Dzwoniące, piszczące, czy niektóre nawet grające. W profesjonalnych sklepach zoologicznych pełno jest takich zabawek, które psiaki kochają.

Z gumowego tworzywa

Bardzo fajne są zabawki gumowe, które nie rozpadają się tak szybko, nawet jeżeli często lądują w buzi wielkiego psa. Jak chociażby popularne kółka, które psy uwielbiają aportować lub „wyrywać” sobie z właścicielem. Dobre są również specjalne gumowe kości, które psiak może naprawdę bardzo długo gryźć i nic się z nimi nie stanie. Każdy właściciel może również zakupić gumową piłkę, która niekoniecznie będzie hałasować (ale, jeżeli będzie to dla psa będzie to większa radość), ale pies będzie z przyjemnością za nią biegał podczas spaceru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj