Koty można bardzo często spotkać w naszych domach. Wiecie, że koty wpływają na nasze samopoczucie, a już na pewno na nasz poziom stresu? Przyjemne pomrukiwanie kota sprawia, że człowiek zapomina o nerwach i codziennych obowiązkach. Warto więc zadbać o swoje mruczącego, puchatego przyjaciela.

Dobry przysmak nie jest zły

Koty to typowe łasuchy. Uwielbiają jeść i to nie tylko standardową karmę, ale również najróżniejsze przysmaki. Kot oprócz suchej karmy i mokrej, którą otrzymuje na obiad, powinien również codziennie dostawać po swoich przysmaku. Przysmaki dla kota można podawać w misce lub bezpośrednio z ręki. Możecie być pewni, że żaden koci łasuch nie odmówi Wam jedzenia z ręki, jeżeli położycie na niej coś naprawdę dobrego. Tylko pamiętajcie o umiarze.

Ulubione smaki

Kocie przysmaki oferowane są pod najróżniejszą formą. Najczęściej są to malutkie ciasteczka, aby małe kocie pyszczki dały radę wszystko dokładnie pogryźć. Bardzo istotny jest również smak dla takich małych pożeraczy. Chyba największą popularnością cieszą się smaki mięsne, jak chociażby wątróbka, kurczak lub indyk. Jednak żaden kocur na pewno nie przejdzie również obojętnie obok przysmaku tuńczykowego lub innej smakowitej rybki. Tak, kociaki są zdecydowanie miłośnikami mięsnych i bardzo konkretnych smaków. Warto więc takich kilka codziennie przysmaków im podać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj